Tanórán kívüli tevékenységek

Név

Tevékenység

Hol?

Mikor?

Anzselán Éva

kémia, természetismeret

korrepetálás

tehetséggondozás

II. 39. terem

II. 39. terem

hétfő, kedd, szerda 7. óra

hétfő, csütörtök 6. óra

Bártfai Judit

1. osztály

korrepetálás

I. 23. terem

csütörtök 7. óra

Boross Ágnes

énekkar

tornaterem

II. 43. terem

 

hétfő 14.00-14.45

hétfő 14.50-15.35

kedd, szerda 14.00-15.30

Czentye Kinga

4. osztály

korrepetálás

tehetséggondozás

I. 19. terem

I. 19. terem

hétfő 7. óra

csütörtök 13.15-14.00

Csik András

könyvtár

II. 42. terem

hétfő 14.30-16.15

kedd 15.00-16.15

szerda, csüt. 14.30-16.15

Gaálné Haár Bernadett

2. osztály

korrepetálás

fsz.8. terem

hétfő 6. óra

Gáli Marianne

1. osztály

korrepetálás

tehetséggondozás

I. 22. terem

I. 22. terem

csütörtök 13.30-14.15

szerda 13.30-14.15

Gerencsér Beáta Róza

kézimunka szakkör

I. 26. terem

kedd 17.00-18.00

Gróf-Devecseri Andrea

történelem, magyar

tehetséggondozás

előkészítő

 

korrepetálás

alagsor

alagsor

 

alagsor

csütörtök 7. óra

hétfő 7. óra

kedd 6. óra

hétfő 6. óra

Homolay Károly

filmklub

II. 39. terem

csütörtök 15.00-17.00

Horváth Krisztina

angol

tehetséggondozás

korrepetálás

alagsor

alagsor

kedd 7. óra

szerda 7. óra

Kalauz Anett

alsós rajz szakkör

grafika szakkör

festészet szakkör

alagsor

alagsor

alagsor

hétfő 14.00-15.30

kedd 14.00-15.30

szerda 14.00-15.30

Kovácsné Tundó Klára

matematika

fotószakkör

tehetséggondozás

korrepetálás

II. 40. terem

II. 34. terem

alagsor

kedd 7. órában

kedd 6. órában

szerda 6. órában

Kutacs Evelin

3. osztály

tehetséggondozás

korrepetálás

Musical Stúdió

I. 26. terem

I. 26. terem

II. 34. terem

szerda 6. óra

csütörtök 6. óra

csütörtök 15.30-17.00

Márton Anita

angol

korrepetálás

II. 34. terem

hétfő 6. óra

szerda 6. óra

Nemesné Márkus Krisztina

2. osztály

korrepetálás

I. 24. terem

hétfő 6. óra

 

Ozsváth Károly

 

 

 

kosárlabda alap: 1.–2. oszt.

kosárlabda haladó: 3.–4. oszt.

labdarúgás alap: 1.–2. oszt.

labdarúgás haladó: 3.-4. oszt.

tornaterem

tornaterem

tornaterem

tornaterem

hétfő, szerda 15.00-16.00

hétfő, szerda 16.00-17.00

kedd, csüt. 15.00-16.00

kedd, csüt. 16.00-17.00

Sándor Miklós

történelem

tehetséggondozás

II. 36. terem

csütörtök 7. óra

Skultéti Ilona

3. osztály

tehetséggondozás

torna-fitnesz

játékos mozgásfejlesztés

I. 27. terem

kistornaterem

tornaterem

kedd 7. óra

kedd, csüt., 15.30-16.30

péntek 15.30-16.30

Szeghy Katalin

könnyített testnevelés

kistornaterem

tornaterem

kedd 7. óra

péntek 8. óra

Dr. Szilágyiné M. Johanna

magyar, német

korrepetálás

II. 32. terem

szerda 6. óra

Szőke László

matematika

tehetséggondozás

korrepetálás

II. 39. terem

II. 44. terem

kedd 14.50-16.20

kedd 7. óra

Tóth Erzsébet

4. osztály

korrepetálás

tehetséggondozás

színjátszó

II. 44. terem

II. 42. terem

II. 39. terem

szerda 13.30-14.15

hétfő 6. óra

szerda 15.45-16.45

Zeneórák:

 

 

 

Benyus Tamás

furulya

II. 34. terem

hétfő, szerda 13.30-19.00

Enreiterné Bányai Edit

 

szolfézs, furulya

 

II. 36. terem

II. 43. terem

II. 36. terem

II. 43. terem

II. 43. terem

hétfő 13.30-19.00

kedd 13.30-19.00

szerda 13,30-19.00

csütörtök 13.30-19.00

péntek 12.40-19.00

Práda Sándorné

zongora

II. 34. terem

kedd, péntek 13.30-19.00

Szirányiné Keresztes Krisztina

zongora

II. 32. terem

kedd, csütörtök, péntek 13.30-19.00

Tfirst Zoltánné

hegedű

II. 32. terem

hétfő, szerda 13.30-18.30