Szabadidős programok

A 2018/2019-es tanév szabadidős programjai

Szeptember

IX. 8. Válassz sportot Újbudán!
IX. 13. Csúszdázás a Gellérthegyen – 2.b
IX. 14. Virágültetés  Bartók Béla úton – 4.a
IX. 14. Kézműves foglalkozás – 5.a
IX. 14-15. Országos Evezés Diákolimpia
IX. 15-16. Kirándulás Királyrétre – 6.a
IX. 20. Tanulmányi séta a Gellérthegyen – 2.b
IX. 25. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia – I. korcsoport
IX. 26. XI. kerületi váltó csapatbajnokság
IX. 29-30. Bakancsos túra a Börzsönyben – felső tagozat

Október

X. 2. XI. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia -I.korcsoport

X. 4. XI. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia – I.korcsoport

X. 6-7. Kirándulás Bakonybélbe – 6.b, 7.a

X. 9. XI. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia -II. korcsoport

X. 10. Séta a Feneketlen-tóhoz – 2.a, 3.a

X. 11. XI. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia -II. korcsoport

X. 12. Bolyai matematika csapatverseny

X. 13. Séta a Pál utcai fiúk nyomában – 5.a, 6.a

X. 16. Séta a Feneketlen-tóhoz- 3.b

X. 16. XI. Kerületi Labdarúgó Diákolimpia -I.korcsoport

X. 18. Séta a Feneketlen-tóhoz – 1.b. 2.b

X. 24. Séta a Feneketlen-tóhoz – 1.a

November

XI. 7. Séta a Feneketlen-tóhoz – 3.a

XI. 7. Kerületi Diákolimpia – díjkiosztó ünnepség

XI. 9. Bolyai anyanyelvi csapatverseny

XI. 10. Kerületi úszóverseny

XI. 14. Séta a Feneketlen-tóhoz – 1.a

XI. 14. Kreativitási verseny – 3-6.osztály

XI. 15. Gellérthegyi csúszdapark – 4.a

XI. 15. Humusz környezetvédelmi interaktív program – 2.a

XI. 17. Kirándulás a Pilisben – 6.a

XI. 17. Vígszínház: A Pál utcai fiúk – 5.a

XI. 20. „Mondd ki szépen” szépolvasási verseny – 4.osztály

XI. 21. Helyesírási verseny – felső tagozat

XI. 22. Fizika csapatverseny – 7-8. osztály

XI. 27. Látogatás a Petőfi Irodalmi Múzeumban – 4.b

XI. 27. Varga Tamás matematikaverseny – felső tagozat

XI. 28. OÁTV 1. forduló angol nyelvből – 7-8.osztály

XI. 29. Világnyitók – játékos szemléletformáló program – 4.b

XI. 30. Ki mit tud? – 9. napközis csoport

December

XII. 6. MÜPA: Vuk – 3.b

XII. 7. Adventi kézműves foglakozás – 4.a

XII. 10. Adventi kézműves foglakozás – 2.a

XII. 10. Karinthy Színház: Tanár úr kérem – 5.b, 8.a

XII. 10. Adventi kiállítás és koncert

XII. 11. Kerületi történelemverseny – felső tagozat

XII. 11. Adventi kézműves foglakozás – 5.a 

XII. 12-13. Kerületi sakkverseny

XII. 14. Adventi kézműves-foglalkozás és játék leendő elsősöknek

XII. 15. Látogatás a Mikulásgyárba – 5.b, 8.a

XII. 18. Séta az adventi vásárban – 5.a, 6.a

XII. 20. Korcsolyázás az Allee-nál – 5.b, 8.a

Január

I. 9. Téli mesék a B32-ben – 1.a, 2.b, 3.a,4.b

I. 12. Korcsolyázás az Alleenál – 1. a

I. 14. Foglalkozás a leendő elsősöknek

I. 15. Kerületi népdalverseny – 3-4.évfolyam

I. 16. Kerületi teremtájfutó verseny

I. 17. Kerületi népdalverseny – 5-8.osztály

I. 23. Téli mesék a B32-ben – 1.b, 2.a, 3,b, 4.a 

I. 25. Trambulin Park – 5.a

I. 30. Rajzverseny – alsó tagozat

I. 31. Környezetismereti séta – 2.b

Február

II. 1. Klubdélután – 7.a

II. 5. Öveges Józseg fizikaverseny – 8.a

II. 6. Bábelőadás a B32-ben: Nyakigláb, Csupaháj, Málészáj – 1.a, 2,b,3.a, 4.b

II. 7. Vers-és prózamondó verseny – 3-4.évfolyam

II. 7. Kerületi Kazinczy verseny – 8.a

II. 8. Bolyai környezet csapatverseny – 3-4. évfolyam

II. 9. Kirándulás Pilisszentkeresztre – 6.a 

II. 12. PIM – Mesék, bábok- bábos mesék – 4.b

II. 15. Zrínyi matematikaverseny – 3-8. évfolyam

II. 17. Farsang – 3.a

II. 18. Teleki Pál földrajzverseny

II. 20. Bábelőadás a B32-ben – 1.a, 2.a, 3.b, 4.a

 II. 20. Hevesy György kémiaverseny – 7-8. évfolyam
 II. 22. Kerületi vers- és prózamondó verseny – 3-4. évfolyam
 II. 22. Quiz Party – felső tagozat
 II. 23. Fővárosi népdalverseny – 5.a
 II. 26. Kerületi rajzverseny – 5-8.évfolyam
 II. 27. Herman Ottó biológiaverseny – 7-8. évfolyam
 II. 27. Angol OÁTV megyei fordulója - 7-8. évfolyam

Március

III. 1. Játékdélután az 5. a, 5. b napközis csoportban

III. 1. Játékdélután - 6. a

III. 1. Bábos mesék, mesés bábok– foglalkozás a Petőfi Irodalmi Múzeumban – 2.b

III. 2. Farsangi túra a Normafához - 5. a, 6. a

III. 2. Farsang a 4. a –ban

III. 5. Pesti Színház – Toldi – 6. a

III. 6. B32-ben a Mátyás király bolondos bolondja - 1. a, 2. b, 3. a, 4. b 

III. 8. Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny - 6. évfolyam

III. 9. Osztályfarsang - 2. a

III. 10. János vitéz az Erkel Színházban – 5. b

III. 12. Kerületi Szónoklatverseny az Önkormányzat épületében

III. 13. B32-ben a Mátyás király bolondos bolondja - 1. b, 2.a, 3. b, 4.a

 III. 17. János vitéz a Nemzeti Színházban - 5.a
 III. 18. Informatikaverseny - 7-8. osztályok
 III. 18. Játékdélután leendő elsősöknek
 III. 19. Kerületi vers- és prózamondó verseny az Önkormányzatban – 5-6. osztály
 III. 19. Petőfi Irodalmi Múzeum – Bábos mesék- 2.a
 III. 20. Informatikaverseny - 5-6. osztályok
 III. 21. Barlangász és a Dinoszauruszok emberi arcai - előadások az ELTE-n – 3. b
III. 21. Előadás a Víz világnapja alkalmából az iskolában – 1. b
III. 26. Nyomdalátogatás – 3. a
III. 29. Textilmúzeum – 4.b

Április

IV. 1. Nemzeti Színház: Tóth Ilonka – 8.a

IV. 2. Kerületi matematikaverseny – 5-6. osztály

IV. 3. Újbudai Tájfutó Diákolimpia

 IV. 3. Kerületi matematikaverseny – 7-8.osztály
 IV. 3. Magyar Színház: István, a király – 7.b
 IV. 3. B32: A háromágú tölgyfa tündére – 1.a, 2.b, 3.a, 4,b
 IV. 4. Kerületi matematikaverseny – 3-4. osztály
 IV. 5. Országos szónoklatverseny
 IV. 8. Újbudai Diákolimpia
 IV. 9. Fekete István szépolvasási verseny – 3-6. osztály
 IV.10. B32: A háromágú tölgyfa tündére – 1.b, 2.a, 3.b, 4.a
 IV. 11. Kerületi természetismereti csapatverseny – 6.osztály
 IV. 12. Kézműves foglalkozás a Bélában – 5.a
 IV. 13-14. Bakancsos kirándulás a Zemplénbe – felső tagozat
 IV. 16. Nemzeti Múzeum – 4.b
 IV. 17. Húsvéti kézműves foglalkozás – 2.b
 IV. 25. Föld Napja, Sas-hegyi túra – felső tagozat
 IV. 26. Madách Színház: Mary Poppins – 5.a
 IV. 30. Kerületi történelemverseny – felső tagozat
 IV. 30. Mesemúzeum – 1.a