Tanórán kívüli tevékenységek

 

Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola - Tanórán kívüli tevékenységek 2019-2020.

 

Név

Tevékenység

Hol?

Mikor?

Anzselán Éva

kémia

tehetséggondozás

korrepetálás

II. 39. terem

II. 39. terem

hétfő 7. óra

szerda 7. óra

Bártfai Judit

2. osztály

korrepetálás

alagsor

kedd 13.15-14.00

Csik András

könyvtár

II. 42. terem

kedd, csütörtök

15.00-16.15

Gaálné Haár Bernadett

1. osztály

korrepetálás

fsz.8. terem

hétfő 6. óra

Gáli Marianne

2. osztály

korrepetálás

tehetséggondozás

I. 22. terem

I. 22. terem

kedd 13.30-14.15

szerda 13.30-14.15

Gerencsér Beáta Róza 3. osztály

korrepetálás

tehetséggondozás

II. 42. terem

II. 42. terem

kedd 13.45-14.30

szerda 13.45-14.30

Gróf-Devecseri Andrea

tehetséggondozás/magyar

tehetséggondozás/történelem

alagsor

alagsor

hétfő 7. óra

csütörtök 7. óra

Hegyi Beatrix

rajz szakkör

rajz szakkör

alagsor

II. 34.

hétfő 14.00-14.45

csütörtök 14.00-15.30

Homolay Károly

filmklub

II. 39. terem

csütörtök 15.00-17.00

Kovácsné Tundó Klára

tehetséggondozás/matematika

korrepetálás/matematika

tehetséggondozás/fizika

II. 40. terem

II. 40. terem

II. 40. terem

hétfő 6. óra

kedd 7. óra

kedd 8. óra

Kutacs Evelin

4. osztály

tehetséggondozás

tehetséggondozás

korrepetálás

alagsor

alagsor

I. 26. terem

hétfő 7. óra

szerda 7. óra

csütörtök 6. óra

Márton Anita

angol

korrepetálás

II. 40. terem

hétfő 7. óra

 

Nemesné Márkus Krisztina

1. osztály

korrepetálás

I. 24. terem

szerda 6. óra

 

Ozsváth Károly

 

 

 

kosárlabda 1-4. osztály

röplabda 2-6. osztály labdarúgás alap 1–2. oszt.

labdarúgás haladó 3-4. oszt.

tornaterem

tornaterem

tornaterem

tornaterem

hétfő, szerda 15.00-16.00

hétfő, szerda 16.00-17.00

kedd, csüt. 15.00-16.00

kedd, csüt. 16.00-17.00

Sándor Miklós

 

tehetséggondozás/földrajz

tehetséggondozás/történelem

korrepetálás/történelem

II. 39. terem

II. 39. terem

II. 39. terem

szerda 7. óra

csütörtök 7. óra

kedd 7. óra

Skultéti Ilona

4. osztály

korrepetálás

torna-fitnesz

torna-fitnesz

játékos mozgásfejlesztés

II. 44. terem

tornaterem

kis tornaterem

tornaterem

hétfő 6. óra

hétfő 7. óra

szerda 15.30-16.30

péntek 15.30-16.30

 

Szeghy Katalin

könnyített testnevelés

kis tornaterem

tornaterem

hétfő 7. óra

péntek 8. óra

Szőke László

matematika

korrepetálás 5. osztály

korrepetálás 6-8. osztály

tehetséggondozás

alagsor

II. 40. terem

II. 40. terem

hétfő 7. óra

hétfő 8. óra

hétfő 9. óra

Tóth Erzsébet

3. osztály

korrepetálás

színjátszó szakkör

fszt. 9. terem

II. 39.

kedd 6. óra

szerda 15.00-16.00

Tóth Zsuzsanna

énekkar

énekkar

Musical Stúdió

énekkar - összkar

II. 43.

II. 43.

II. 36.

II. 43.

hétfő 7. óra

kedd 7. óra

szerda 7. óra

csütörtök 7-8. óra

Zeneórák:

 

 

 

Benyus Tamás

furulya

II. 34. terem

hétfő, szerda 13.30-19.00

Enreiterné Bányai Edit

 

szolfézs, furulya

 

II. 36. terem

II. 43. terem

II. 43. terem

II. 43. terem

II. 36. terem

II. 43.terem

hétfő 7. óra

hétfő 15.00-18.30

kedd 15.00-19.00

szerda 13.30-18.30

csütörtök 13.30-18.45

péntek 13.30-17.10

Práda Sándorné

zongora

II. 43. terem

II. 34. terem

II. 36. terem

II. 34. terem

kedd 6. óra

kedd 13.30-19.00

péntek 13.00-16.00

péntek 16.00-19.00

Szirányiné Keresztes Krisztina

zongora

II. 32. terem

kedd, csüt. 13.30-19.00

péntek 13.30-18.00

Tfirst Zoltánné

hegedű

II. 32. terem

hétfő, szerda 13.30-17.30

Tanfolyamok:

 

 

 

Prescsák Zita

Az Operettszínház társulati tagja

Felsős Gárdonyi Diákszínpad

II. 39. terem

hétfő 15.00-16.00

Logiscool

kihelyezett oktatás

Programozás, digitális írástudás oktatása

Informatika-terem

hétfő, szerda, csütörtök, péntek 15.30-17.00

 

Pénzügyőr SE Sakk Szakosztály

1. osztályosoknak

Sakk-tanfolyam

 

II. 42. terem

szerda 16.00-17.00